| myhaela a întrebat:

Cine imi spune si mie cu ce program as putea taia o poza, de ex daca sunt cu cineva intr-o poza, as vrea sa o editez sa fiu doar eu...

multumesc mult

19 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

Buna Myhaela!
Programe online sunt o gramada.
De exemplu:www.pizap.com
www.picnik.com
FunPhotoBox
PhotoFunia.
De descarcat[download] la fel, sunt o gramada, dar dupa parerea mea Photoscape-ul e cel mai bun. Daca nu te descurci, da-mi un mesaj pe privat si te ajut eu:*

| Swabia a răspuns:

Photoscape!
photoeditor!

| Bloo2 a răspuns:

Mda...photoshopu le are pe toate. dar poti sa te joci si cu photoscape.big grin

| YLLL a răspuns:

Photoscape->Crophappy
Baftaa:*

| YLLL a răspuns:

Adica.
Photoscape-Editor-Crop.

| alle529 a răspuns:

Poti cu picasa.happy

| MarYoBenucci a răspuns:

Cu paintwinking daca nu sti. iti explic eu cam cum se face ...in primul rand deschizi poza cu windows media picture ...si in josul "paginii" pozei este o casuta cu un desen langa desenul cu semnul "?" apesi acolo. si o editezi cu paint bafta

| aysun a răspuns:

MS PAINT.
Start, All programs, Accesories, Paint.

| Andreea24 a răspuns:

Macromedia Fireworks. E mai usor de folosit decat Photoshop-ul.

| oana_3034 a răspuns:

Microsoft office picture manager

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai Windows Vista, poti chiar cu programul de default cu care vezi pozele, adica Windows Photo Gallery (in bara de sus - Fix apoi in dreapta gasesti Crop Picture si ajustezi de acolo).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce Vista mai... si cu Paint-ul din orice Windows poti. Selectezi, copiezi si pui in pagina noua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia un phothoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu FaceOnBody.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ...incercarea moarte n-are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photscape-crop. e simpluwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape e diferit de photoscape 3. 5? eu cred ca e acelasi!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma sau tu prosta photo scape om fara cap rolling on the floor