| vanessa29 a întrebat:

Cine imi spune si mie de unde pot comanda volumul 2 din seria Vapirii sudului?big grin am gasit si eu pe niste site-uri dar pretul e cam in jur de 30 lei

2 răspunsuri:
| sinx a răspuns:

Cel mai probabil peste tot e la fel. Poate daca stai sa cauti o sa gasesti mai ieftin cu 1-2 lei. Oricum ai face, tot trebuie sa dai banii.

| vanessa29 explică (pentru sinx):

Pai stiu dar mi-e groaza sa dau banii aceeia deoarece la revista Bravo e 11 leilaughing si proasta de la chioscul de ziare tot m-a amanat ca trebuie sa comande si tot asa.si nu a mai venitoh go on.oricum.mersibig grin