| RoxyZapacita a întrebat:

Cine imi spune si mie niste statusuri de dragoste asa mai noi? Va rog.

Răspuns Câştigător
| CurcubeuFaraCuLori a răspuns:

I Love You so Much I am Can Make a Fly WiTh You I Can Tuch the Sky`:::love struckxxx
I Want You CauSe Love me I Want You CauSe Show me I ReaLy so The ReaLy Free`:::love struckxxx

asta e PovesTea NoasTra
Pe planeTa AlbasTra Doi Straini ce se IubeSccccCccc `:::::love struckxxxxxxxxx

…->…Suntem bine. Suntem impreuna. Seara de seara unul altuia ne spunem "Te iubesc. Noapte buna

Iubeste Fara conditii `love struck!

Mi`e dor sa te privesc fara sa spun nimic. Mi`e dor sa numar secundele un pic cate`un pic`puppy dog eyes love struck!

Cateodata viata pare asa Lipsita d culoare... Cateodata soarele se ascunde printre Norii Grei Ji`atunci cand totu` pare Lipsit d sens, singura mea logica esti Tu!

FrundDaa`:d?

Sper Ca te-am AjuTat`:d >; d

2 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Te iubesc

| RoxyZapacita explică:

Mersiiii CurcubeuFaraCuLori :*:*