| baconlaris a întrebat:

Cine imi zice cel mai nou server de metin2 pvm are funda

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Stiu eu un metin asa de nou incat nu s-a deschis inca. O sa se deschida duminica sau luni. Stiu fiindca owner este colegul meu de banca.

| baconlaris explică (pentru William):

Wiliam baga id meu de mess ionut_pk86

| ForTpu a răspuns:

Metin2Hc. Sunt peste 1.000 jucatori online in fiecare zi. Este un metin Hard Pvm. Poti sa vodezi 3 siteuri la 12 ore si primesti 15 Md, pe care le poti folosi in cumpararea itemelor din Itemshop. Iti va placea. Funda?

| ForTpu a răspuns:

Metin2Hc.Este un metin2 Hard Pvm care ratele sunt 200% zilnic. Poti vota 3 siteuri odata la 12 ore si primesti 15 Md pe carec le poti folosi in cumpararea itemelor din itemshop.Iti va placea. Funda?

| ForTpu a răspuns:

Metin2Hc. Este un metin2 Hard Pvm care ratele sunt 200% zilnic. Poti vota 3 site-uri odata la 12 ore si primesti 15 Md pe carec le poti folosi in cumpararea itemelor din itemshop.Iti va placea. Funda?

| ForTpu a răspuns:

Cum sterg ultimele 2 raspunsuri? happy.Am postat din greseala +2 happy.