| glamorous_1579 a întrebat:

Cine imi zice si mie ce sa le scriu la colegi in album?!batting eyelashesRaspuns urgent!:-W...:X

1 răspuns:
| EVILeu a răspuns:

rolling on the floor lol... frumoasa intrebare... eu cand scriu la colegi ma gandesc cel putin 10 minute si scriu cel putin 5 randuri. 3 ex : - "Ai fost un prieten bun mai ajutat la greu; mai facut sa rad; sa ma enervez; mi-a facut placere sa fim in aceeasi clasa "; - "Chiar daca nu prea ne-am cunoscut cred ca puteai sa-mi fii un prieten bun care tinea la mine si ma ajuta la greu big hug "; - "Nu prea ne-am inteles, am avut certuri; discutii dar am tinut la tine ca la cel mai bun prietenwinking " fundita?batting eyelashes