| marya a întrebat:

Cum se sterge un album la hi5! funda! Am nevoie de raspuns urgent!

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Sterge toate pozele din albumul respectiv si dupa dai la albumul gol si dai click aici pentru a sterge. si gata treaba. Sper ca te-am ajutat. bafta. funda?happy

| Licurici_1572 a răspuns:

Buna Maryahappy
Daca vrei sa stergi doar albumul si pozele sa ramana pui clikul pe poza si iti arata in dreapta o imagine mica si dai clik pe ea si o pui in albumul in care vrei sa o mutihappy
Daca vrei sa ramana la fel doar ca nu iti place numele albumului, redenumesti albumul prin ghestionare fotografii.
Daca vrei sa stergi tot ce e in album cu tot cu poze, stergi mai intai pozele si dupa dai clik pe"fa clik pentru a sterge"
Sper ca te-am ajutat.
O zi buna:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergi intai pozele din el apoi cand o sa fie gol o sa scrie":clikc aici pentru a sterge":