| SoreMihalacheSorina a întrebat:

Cine imi zice si mie o intamplare hazlie,,, dar sa fie mai asemanata cu ulcirul nu merge de multe ori la apa

1 răspuns:
| baddgirl a răspuns:

Hey
Cand eram la liceu si nu aveam chef sa scriu, sau pur si simplu nu aveam chef de ora respectiva, foloseam scuza ca mi-e rau.Profesorul respectiv ma lasa in pace, m-a lasat si a doua oara si a treia, pana m-a prins dormind la ora lui laughing a venit si a dat cu palma in banca si m-am trezit speriata ca naiba, si de atunci ma punea sa scriu tot si ma scotea la tabla aproape la fiecare ora laughing
Sau o alta intamplare hazlie:tot la liceu, la ora de informatica pe primul semestru am avut un profesor iar in al doilea semestru a venit o profa.Nu-mi placea moaca ei asa ca am venit de 3 ori la scoala pe tot semestrul, la final, pentru a-mi lua note ca sa ma treaca, si cand a strigat catalogul si a ajuns la numele meu si am zis prezent i-a intrebat pe colegi daca sunt din clasa, ca nu ma vazuse niciodata la ora ei laughing