| GhostAlin a întrebat:

Cine imi zice si mie un film sa rad cu pofta? sau de groaza sa ma sperii de nu mai ies din plapuma

Răspuns Câştigător
| sadgirl_9460 a răspuns:

Pai comedii super tari sunt, college road trip, death at a funeral, the spy next door astea sunt ultimele la care m-am uitat sper sa iti placa

2 răspunsuri:
| alexaaa a răspuns:

Sa razi cu pofta:grown ups.si un film horror :the haunting in connecticut.nu te face sa nu mai iesi din plapuma dar este frumos ...altceva in afara de zombi nebuni si mult sangewinking

| MituPitu_3301 a răspuns:

Comedie-Ace ventura Un nebun in africa(when nature calls)
-Ace ventura detectivu lu peste
horror-Chuchy, The Ring
Pa!