| ViVi a întrebat:

Cine joaca conquiztador? va place?

Răspuns Câştigător
| Ralux a răspuns:

Da, mi-am facut si eu cont demult.Este un site interesant, de cultura generala, pentru timpul liber insa nu am mai intrat demult pe el caci m-am plictisit.

xoxo...

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Am cont, insa nu am mai intrat de mult timp... m`am plctisityawn
Acum prefer sa stau pe TPU big grin happy

| thegreatgatsby a răspuns:

Si eu joc happy Imi place

| St!L a răspuns:

Eu joc, dar devine plictisitor de acum!
Am inv raspunsurile si nu mai are sens sa joc:d

| Artemiss a răspuns:

Eu... e fain dar unele intrebari sunt stupide...

| ing. a răspuns:

DA.happy
Si eu jucam foarte mult acum cateva luni.happyChiar nu ma mai saturam de conquiztador, insa m`am enervat cand am vazut unele intrebari si nu mai am jucat.
happy

| Swabia a răspuns:

Eu ma joc.mai ales in separeu cu prietenii!

| Kandy a răspuns:

Euhappy si imi place mult chiar te face sa-ti pui mintea la contributie si sa vezi cata cultura generala aihappy

| cristi27 a răspuns:

Nu am mai intrat pe el de 3 luni, este un site frumos dar mam cam plictisit de el

| ingeras14 a răspuns:

Eu joc onquiztadorhappyDa nu mai am jucat de mult ca mam enervat ca de la u timp am inceput sa pierdlaughing

| Közmyn17 a răspuns:

Salutare!

Eu eram un fan inrait al conquiztador-ului, da' la un amoment dat am descoperit ca unele raspunsuri erau greshite.:-s...si de atunci nu prea am mai jucat... oricum este bun pentru. o cultura generala...

| Demoiselle a răspuns:

Si eu joc... dar nu de f multa vreme... dar nu prea e de `cultura generala` jocul... unele intrebari sunt chiar aiurea...

| vyol3ta a răspuns:

Poi... joc, dar nu m-am mai jukt de cand am luat vakntza

| ina129 a răspuns:

Eu joc. e interesant afli lucruri noi si iti inbunatatesti cunostintele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HEI, si eu joc big grin e un joc interesant, dar daca pierd o data nu mai trec 3 saptamani pe site. E un joc dragut, care te pune sa gandesti si sa analizezi situatia in cateva secunde happy poate jucam odata

| artur_1540 a răspuns:

Buna! Eu joc de 2 ani:d ce paj ai vivi?:d
eu am 5368 paj :d nu joc asa de bine dar na am cautat si hack pentru el da n-am gasit:plaughing:d:p bafta la jucatwinking[ce paj ai spune-mi te rog] :d