| ραяαиαєиѕє a întrebat:

Care joaca Conquiztador?
Daca da va place?
Eu unul de 1 saptamana si ceva joc intruna dupa o pauza de vreo 5 luni!

4 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Am cont de 3 ani cred laughingam vreo 1000 si ceva de jocuri. Este un joc foarte educativ, iti dezvolti cultura generala...si mai socializezi cu diverse persoane happy
Practic cand esti plictisit intri si te joci invatand lucruri noi. Uneori creeaza dependentawinking

| mmeee79 a răspuns:

Buna.
Si eu ma jucam mult, chiar nu m-am jucat de mult.Imi placea mult la juniori laughingintrebari asa de soade.
E fain, intrebari de inteligenta; mai demult jucam in continuu, dar m-am oprit.ca m-am si saturat de atata jucat. Poate ma reapuc din noubig grin

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Am un cont de multi ani a si nu prea mai mai jucat in ultimul timp ca m-am plictisit! Au dreptate cei care au scris inaintea mai acest joc educativ poate creea dependenta laughing laughing laughing!

| JaneEyer a răspuns:

Sal, nici eu nu am mai jucat de mult, cred ca de vreun an...Insa acum m-am reapucat sa joc, imi place mult.Nu stiu ce mi-a trecut prin cap de m-am reapucat de el, insa de cateva saptamani il joc in continuulaughing