| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca Village Life pe facebook?
Eu joc din plictiseala, vreau sa casatoresc adolescentii si nu am cu cine.laughing
Daca joaca cineva, dau fb meu si ne trimitem cereri.

6 răspunsuri:
| SiMpLa a răspuns:

Buna.Nu stiu daca mai joci dar daca o faci imi poti scrie facebookul tau prin privathappy

| Giulia97Anna a răspuns:

Joc eu.Imi poti da fb tau? Chiar am nevoie de un baiat ca sa se casatoreasca cu fata mea.Eu la lista mea de prieteni nu am pe nimeni cu un baiat de varsta ei.

| Mimi4 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Si eu joc, dar nu stiu cum sa-i casatoresc. Am doi baieti care trebuie sa se casatoreasca si o fata.

| Giulia97Anna a răspuns (pentru Mimi4):

Pai trebuie sa ai multi prieteni e sa se joace si ei jocul. Daca au fete poti sa-ti casatoresti baietii.Nu stiu sa dau multe detalii pentru ca nu am mai jucat demult jocul asta.

| Mimi4 a răspuns (pentru Giulia97Anna):

Am aflat eu! Cand vor sa se casatoreasca apare la ganduri o inima!

| SolitarHacker a răspuns:

Nu joc asa ceva big grin