| danutzzzz a întrebat:

Cine joka val mondial mt2 imi puteti da site? plzzbig grin

91 răspunsuri:
| andrei2002 a răspuns (pentru Mt2MASTER):

Am eu page Mt2 MASTER.
cer 500kk e bine ce zici?
raspunde-mi pe mess:visoiuandrei@yahoo.com asta e adresa mea de mess.

| DreamHouseit a răspuns:

Fratilor jucati metinu asta merita
Am lvl 250 ninja Ma cheama CaTaNa... Siteul este www.valmondail.fr

| Fryzzy98 a răspuns:

Da situl se numeste valmondial.fr.

| Rieke a răspuns (pentru badweed):

Badweed pe aora cum te cheama ca si eu joc pe el

| Rieke a răspuns (pentru badweed):

Mai bine da-mi ad laa id m21daniel si vb acolo

| Stoian_Maius_1992 a răspuns:

Gabriel.stoyan

| 4FuNxD a răspuns:

Www.valmondial.fr nu merge pe MOZILA sau EXPLORER internet...incercati GoogLe Chrome.

| xxxionutxxxcautxxxiubitaxxx a răspuns:

Dau cont cine vrea sa ma caute pe idul nistor_adrian76@yahoo.com

| Askaw0w a răspuns:

Uite ma aicea la redeschis! www.mondialmt2.com funda?

| GhostRIder5 a răspuns:

De pe acest site eu l-am descarcat valmondial.fr funda plzz laughing

| Khero a răspuns:

Deceaba incerci val mondial s-a inchis si s-a va deschide peste 2 luni.

| Vetereanu69 a răspuns:

Mai copii ma uit asa prin raspunsuri, nici unu nu stie sa scrie lasati jocurile pe calculator mai dati pe la scoala.Cel putin alb rosie e irecuperabil, la fel si DeDexD ''eu ma cheama'' nu se poate ne faceti tara de ras pe internet
si pentru site scrie pe google daca stii sa scrie daca nu copy si paste valmondial.fr/aragorn sau /aora depinde pe care vrei sa joci

| Fly2Sky a răspuns (pentru mariusboss2011):

Ma trebuie sa alegi intre ultra fun sau fun ala cu leul e ultra fun siar ala cu cal e fun

| Mr95AndreyY a răspuns:

Ca sa mearga site-ul trebuie sa intri pe el de pe google chrome, eu am intrat si de pe internet explorer si dupa cel de-al doilea n-a mers in schimb de pe chrome da, deci incercati sa intrati pe site-ul asta http://valmondial.fr/ strict de pe browser-ul GOOGLE CHROME! Funda e a mea nu?

| Andrei1230 a răspuns (pentru CandyGirl_7867):

Nu mai merge link-ul tau...straight face

| CoditaFiliprex a răspuns (pentru deniss33):

Pe ce sait e metin fara descarcare?

| IasCos a răspuns:

Waaa lume de naiba nu merge valmondial?

| Nevastuic a răspuns (pentru MUHYUL):

Ban-ul este cand ti-a inchis contul. Ban-ul este permanent sau pe o perioada

| Ovidiudan a răspuns (pentru thewarman):

Nu merge

| Mafiotu_Nicu_1997 a răspuns:

Wa mihai un baiat isi face cont de fata ca sa faca rost de prosti mari care sai dea iteme

| GangstaBoy a răspuns:

Sal TPU am jucat mt2 valmondial pe servarul aragon si am avut lv 250 ninja BuFu14 laughing pacat ca s-a inchis

| GangstaBoy a răspuns:

Mie de ce imi scrie pagina inexistenta?

| Perfectu a răspuns (pentru GangstaBoy):

Acum ce metin mai joci frate? zi-mi si mie ca sunt in pana de ideilaughing

| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

As vrea si eu sa joc dar cand dau sa ma inregistrez nu apare liniuta aia care palpaie care iti arata unde scrii si nici scrisu na pare.Ce sa fie? plzzz raspuns rapid.la un prieten mergea;(

| Marin_Viorel_1992 a răspuns:

Cand dau pe site si imi da NATIONAL si ROYAL repede imi apare sa dascarc google chome dc imi ziceti si mie pliz

| Kler_Harald_1997 a răspuns:

Eu eram StormFire! Pe server 2 eram smecher raw... poate ma stiti... pacat ca s`a inchis

| xXteLOVEscXx a răspuns (pentru DreamHouseit):

Frate ma stii? sunt g1rl care eram din 2012 prieteni foarte buni eu aveam lv 190 ninja feminin si tu 225, cand ti-am spus eu cum te cheama si ai zis ca cata!

| CoditaFiliprex a răspuns:

Metinonline.ro

| Mada_Andre_1996 a răspuns:

Imi poate spune cineva unde imi pot face cont va rog spuneti-mi