| Elena_6471 a întrebat:

Cine ma ajuta cu ceva idei pentru o compunere descriptiva despre o dimineata de vara? funda pentru cele mai frumoase idei happy

1 răspuns:
| Emilia998 a răspuns:

Poti sa incepi asa Roua diminetii imi improspata auzul.Iar glasurile meladioase ale pasarilor imi alina sufletul.soarele de pe bolta azurie straluceste ca niciodata.APA MARII PARCA MA CHEAMA DIN DEPARTARI ASCUNSE SI MA PIERD IN ATINGEREA CRISTALINA A APEI.happyCele mai frumoase idei ies din felul tau de a fi incearca
si ai sa vezi ca o sa iti iasa idei mult mai frumoase ca astea happy