| Secretkkk a întrebat:

Cine ma ajuta cu citeva idei pentru un eseu cu tema,, Contributia fata de societate este masura valorii individuale"?

Răspuns Câştigător
| Tabii. a răspuns:

Reprezinta drepturile noastre in societate

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit ideii la eseul tau?
Mie tot imi trebuie.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar fi super daca a stiic ineva ca si mie imi trebuie.va rog. dati vreun sfat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...am ajuns si eu la tema asta si nu gasesc nimic potrivit, ajutati-ma si pe mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu acum sint la ed.civica si nu stiu ce s scriu help pleaseeeeeeeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mine am ed. civica si nu stiu ce sa scriu ma ajuta cineva va rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-as ajuta cu mare placere dar nici eu nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te mai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu nevoie de sfat pentru aceasta tema. ce pot sa scriu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AR trebui de redat ce acţiuni cum participăm fata de comunitate interesele noastre personale fata de acel public, cum putem acţiona ca ambele interese sa aiba un cistig careva si pierderile reduse la minimum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contributia fata de societate este masura valorii individuale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A contribui in societate ne valorificam noi insine fata de altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contributia fata de societate este masura valorii individuale"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nevoie de asa eseu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contributia fata de societate este masura valorii individuale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutama pe mine si iti las si tie citeva enunturi

| nikaletka a răspuns:

Ana nu tzii rusine? Ea si scrie eseu singura si lasa netul! Cunostintelele acaparezi cu ajutorul cartilor da nu a netului!

| nikaletka a răspuns:

ANA rusine, scrie eseu singura si nu apela la net, cea mai eficienta masura de imbogatire a cunostintelor este cartea si nu netul!