| εʟʟα1Зcσσʟ a întrebat:

Cine ma ajuta? Cum sa fac sa gasesc admine la pagina mea de facebook (D-șoara Zâmbăreață)? Poate vrea cineva de aici sau cine stie. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Havaa a răspuns:

În ultimul timp cam toţi vor la pagini cu aprecieri cam 3000+, şi un talking mare. Dacă tot nu ai găsit destule/destui admini/admine, te pot băga într-un grup care are în jur de 150.000 de membrii, unde toţi vor să fie admini.
*Mă poţi contacta la :
zz.havaa@yahoo.com dacă doreşti să te adaug în grup :3.*

| εʟʟα1Зcσσʟ explică (pentru Havaa):

Da, vreau. Dami add pe facebook la Russo Sophie cu o poza cu pisica.

| RaluMik0 a răspuns:

Euuu