| TeIubesc200 a întrebat:

Cine ma ajuta sa descarc aceasta imagine de oe you tube aici aveti link_ul https://www.youtube.com/watch?v=Bab3lnCPSG0 mersi mult emailul meu este xxronydjxx@gmail.com puteti a mil triiteti direct.......va multumesc mult pentru ajutor

1 răspuns:
| CBogdannnnn a răspuns:

Daca vrei doar imaginea este simplu, poti pune videoclipul pe pauza si foloseste "Snipping Tool"(O poti gasi in All programs->Accessories), dar daca vrei sa apara si animatia(Adica GIF) Nu stiu, scuzewinking