| stalin1999 a întrebat:

Cine ma ajuta sa fac un server de counter strike de internet de la cap la coada sa lase id de mes aici si daca marge are FUNA de la mine + FELICITARE!

2 răspunsuri:
| Speedy23 a răspuns:

Salut! Poti sa faci un server de cs doar daca ai ip-ul de la net stabil atunci poti doar sa nu fie dinamic! + iti trebuie apoi o firma de hostat serverul si platesti 10 euro sau mai mult pe luna pentru server si depinde de ce mod il vrei... Sper ca te-am ajutat salut

| stalin1999 explică (pentru Speedy23):

Am ip static si pot face sv si fara sa platesc care sa stea deschis cat timp e pc deschis. Daca sti sa faci da-mi id tau