| franci a întrebat:

Cine ma ajuta sa gasesc rezultatele la olimpiada de limba, comunicare si literatura romana ionel teodoreanu clasa a 7-a 29 ianuarie 2011 tecuci jud galati? dau funda. nu vreau raspunsuri de gen: cauta pe google sau pe olimpiada.ro

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Caută pe Google. Aici nu le are nimeni în frunte.
Apropo, Ionel Teodoreanu e la clasele V-VI, La VII-VIII e George Calinescu.
Baftă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde gasesc rezultatele la olimpiada de romana "ionel teodoreanu" (29 ianuarie 2011) clasa a-vi a comanesti jud.bacau