| Dulk a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine? va rog mult.id meu de mess nu mai merge.probabil cineva mi-a schimbat parolasad. cum pot sa aflu noua parola?
. mersi mult.

2 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

De fapt poti so schimbi chiar. cand dai sa scrii id si parola acolo mai jos scrie fotgot my password dai acolo si iti va aparea o pagina web unde iti va cere niste date pe care tu leai scris cand ai facut acel id daca le mai sti o sa-ti apara sa schimbi parola

| FrumusicaAndreea a răspuns:

Downloadeaza si instaleaza Y! Messenger Hacking, si introdu ID-ul cu pricina.Vei afla parola, intra in cont si schimba parola, ca sa o stii si sa iti poti accesa ID-ul.
Simplu, huh?