| Ana1998 a întrebat:

Cine ma poate ajuta ca sa postez ceva pe youtube am cont dar nu stiu cum sa pun.
Funda!

2 răspunsuri:
| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Iei hypercam de pe google, filmezi cu el intri pe youtube dai la uploadare si dai fisieru in care esti filmarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,Ana98!
Uite aici un video:Http://www.youtube.com/watchv=hv3ZlUGcEYM
Sau uite acesti pasi:
1.Fa-ti un cont-dai sus in dreapta la CREAZA UN CONT
2.Stii acolo unde scrii ce vrei sa cauti pe youtube? Acolo in dreapta scrie RASFOITI / INCARCATI. Apasa pe INCARCATI.
3. Apasa pe INCARCA UN VIDEOCLIP sau INREGISTRATI DE PE CAMERA VIDEO.
3.Scrie informatii despre videoclip(Titlu,Descriere,Etichete, Categorie, Confidenţialitate).
4. Apasa pe SALVEAZA VIDEOCLIP(chestia asta nu iti apare mereu ci se salveaza automat).
5. Apasa pe site-ul care scrie mai sus.
6. Urmariti videoclipul si cati vizitatori, abonati, cati au favorizat videoclipul si care nu.