| rianarebeka a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Caut castinguri in Bucuresti pentru un copil de 12 ani,culoarea parului auriu-saten,ochi verzi,slaba,are in jur de 1, 45 m,atitudine de model. Puteti sa imi dati cateva link-uri sau pagini? Funda. P.S tongueentru reclame,video-uri, prezentari de moda sau reviste!

1 răspuns:
| FOTOmodel99 a răspuns:

Pff ce pacat pentru ca eu am culoarea parului auriu-saten, ochi verzi sunt slaba dar faza e ca am 15 ani si 1.63m.e vreo problema?