| cipri08 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu o poza, mai exact sa ma ajute sa modific fundalul? Dati add la id-ul de messenger : zenno_zet daca ma puteti ajuta.

2 răspunsuri:
| BlackMan a răspuns:

Sai clic pe ecran si proprietatii si screen saver si acolo dai imaginea sau
dai pe imagine o deschizi cu un program si la edit set at background. la fel si cu clik dreapta pe imagine set at background

| cipri08 explică:

NU ma rafer la schimbatul imaginii de pe desktop ci la faptul ca vreau sa editez o iumagine, sa-i schimb fundalul imaginii. Spre exemplu cum este in poza asta http://www.celmaitaredinparcare.ro/......zilei1.jpg : masina este centrul de interes, dar peisajul nu prea se acordeaza cu masina. Cam despre acel "peisaj " vorbeam eu dar vad ca sunt un geniu neinteles!