| melena a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa modific o poza? Vreau doar sa ii schimb fundalul, cu unul de o singura culoare. Multumesc happy

9 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Photoscape e super bun

| melena explică (pentru Ceriik):

Pai si ma poti ajuta tu.big grin?

| melena explică:

Ahaa...m-ai ajutat maxim! Ce sa zic...

Răspuns utilizator avertizat
| nice67 a răspuns:

Doar daca o editezi intr-un program, schimbandu-i fundalul. happy

| melena explică (pentru nice67):

Cred ca n-ai inteles intrebarea...eu habar n-am sa-i schimb fundalul! Am nevoie de cineva sa ma ajute happy

| alina是最热 a răspuns:

Intri pe site-ul asta:
https://www.google.ro/......https?/url
dai start, apesi "edit a photo", dai uplodad, iti alegi din calculator poza cu fundalul pe care il vrei, apoi apesi sus pe un buton unde scrie "add a cut or face" iti alegi poza cu tine, selectezi ceea ce vrei sa apara pe fundalul ales si apoi dai save image.
Daca vrei poti sa imi dai poza sa o fac eu. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| melena explică (pentru alina是最热):

Ma descurc pana la un anumit punct.Cunosc programul binisor dar nu reusesc...ti-as fi recunoscatoare daca mi-ai putea-o face tu.

| alina是最热 a răspuns (pentru melena):

Ok, daca ai facebook posteaza acolo fundalul si poza pe care crei sa o editez si da-mi linkul pozelor intr-un mesaj pe TPU.