| DRaEd a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa comentez un citat "nu e greu sa gasesti adevarul este greu sa ai dorinta de al gasi" va rog sa fie o parere pertinenta fara bataie de joc cine da cel mai bun raspuns are funda

Răspuns Câştigător
| gabrielaandreea99 a răspuns:

E mai greu sa ai dorinta decat sa il gasesti pentru ca, atunci cand iti doresti sa il gasesti, trebuie sa iti tot framanti mintea, sa afli daca e asa, daca nu e asa, dar atunci cand il gasesti e greu sa il suporti

sper ca te-am ajutat big grin pup