| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa gasec pe cineva pe facebook? cum? funza+ vot

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scrii ID-ul la motorul de cautare din facebook sau numele complet si apare, daca nu atunci nu are cont sau are alta adresa de messenger pe facebook.

Răspuns utilizator avertizat
| Alinush6 a răspuns:

Pai... intri pe facebook
si sus in mijloc apare o caseta care este goala si scrie "Cauta"
dai acolo scrii numele de facebook si o sa-ti apara mai multe persoane
Dar vezi sa scrii numele corect - nu toata lumea isi pune numele real (al meu este Alina Alinusha)
SPER ca te-am ajutat

| Foxitaa a răspuns:

Pai...pe pagina de facebook in partea de sus exista un spatiu liber[langa notificari]unde scrie search. apesi acolo si scrii numele si iti vei da seama daca e persoana cautata prin poza de profil apoi dai click pe ea... sper ca ti'am fost de ajutorhappyfunda?batting eyelashesbig grin

| mari99 a răspuns:

As putea eu dar depinde acel cineva.
fete:printesik ella,manu ella,daniela androne,anghel stefania,oana alina,mihaela peltea,...
iar
baieti:alistar gabriel,buescu valeriu,sterian vristian, bogdy, bogdan, marian mihaila,...
sper ca te-am ajutat si este simplu.