| denyyy_2732 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa imi spuna cum sa fac adresa de facebook privata? adica doar prieteni sa aiba acces la ea? Dau funda! Prooooooomit!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Profil privat. Intra aici http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy da click pe PERSONALIZAT ->si aici la Vizibil pentru alege ->Prieteni ->click pe -> salveaza setarea Enjoy ! Ai profil Privat ! (doar prietenii iti pot vedea profilul)

| OhGodWhy a răspuns:

Bine deci te duci la setarile de confidentialitate si de acolo usor
"Control Your Default Privacy" si de acolo iti alegi Public, Prieteni sau personalizat Nu ma intreba de personalizat ca nu stiu multe despre asta dar asta e acolo dai pe prieteni si numa ei pot sa iti scrie vedea pozele etc. Daca nu sti unde sunt setarile sunt la sageata aceea in jos dai click pe ea si iti apar acolo pe langa altele
Funda si sper ca te-am ajutat