| DdoarEuuu a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu niste poze sau sfaturi cum as putea sa ma imbrac pe acasa sau la SCOLA

FUNDA

dar nu vreau sa fie un raspuns de genu.
SINGURA SOLUTIEE SA TE IMBRACI CU HAINE.
nu am mai primt raspunsuri de gen. si na ce?

Răspuns Câştigător
| SnowBella a răspuns:

Hmm...nu stiu.incearca sa fii originala. Incearca sa combini hainele pe care le ai, sau in functie de ce muzica asculti, ce prieteni ai, poti adopta un anumit stil. Oricum, daca vrei sa fii ceva mai "simpla" iti recomand traditionalii blugi, tenesi, un tricou sau eventual o bluza. Multa bafta! http://www.google.ro/......tp?/imgres
---
Think clear!

1 răspuns:
| DurereCuMine a răspuns:

Daca tu nu stii cum sa te imbraci la scoala sau acasa iti spun eu ca e grav du-te interneaza^te la jebel. Mergi dezbracata poate te baga si pe tine careva in seama