| Callyy a întrebat:

Cum devin mai populara pe facebook (sunt fata)
Ce tip de poze trebuie sa fac?
Ce tip de descrieri sa pun?
Cum sa ma comport?
Cum sa ma imbrac in poze?(am o oglinda acasa in care pot sa fac poze)
NU VREAU RASPUNSURI GEN: "FI TU INSATI" SAU MAI STIU EU CE
FUNDAAAAAAAAAAA CELUI MAI BUN RASPUNS :*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci poze cu posteriorul la vedere, neaparat! Nu uita sa-ti indoi coloana si sa-ti ti buzele tuguiate. Trebuie si sa ai o privire cat mai inocenta. Cu descrierile de fata cuminte ii dai gata pe toti, si pe mine! Pe fb n-ai nevoie de un anume comportament, e ceva imposibil daca tu nu ai nimic in cap, merge doar sa-ti expui capodoperele care te reprezinta si sa primesti cat mai multe like-uri. Prin urmare, te imbraci cat mai sexy, cat mai dezbracata posibil, cu sanii pe afara si buricul gol, n-ai tu treaba cu grasimea daca se observa. Pozele poti sa le faci in oglinda, daca ai putea sa intri si acolo ar fi excelent. Sa nu uitam de multe selfie-uri in care trebuie sa apari cat mai irezistibila. Cred ca asta e tot ce ai nevoie. Spor!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe bune? Tu chiar m-ai crezut?

2 răspunsuri:
| angelcore a răspuns:

Trebuie sa fi foarte disperata daca intrebi cum sa fi populara. Dar totusi o sa incerc sa te ajut. Poti sa iti faci poze la plaja, dar nu din acelea indecente, da cereri de prietenie multor persoane dar nu ii stresa cu mesaje gen "plz da-mi un like la poza" e penibil. Mentionez ca trebuie sa fi frumoasa ca sa ai succes. Mai am un sfat pentru tine, du-te la psiholog, pentru ca daca tie ti se pare ca sa fii populara e important, gandeste-te ca in Africa sunt sute de copii care pot manca si traii doar cu un dolar pe zi, echivalentul a 3, 5 poate 4 lei. Gandeste-te cate persoante ai putea ajuta in loc sa iti iei nu stiu ce bluza sau rochie de sute de lei. Zic doar, nu dau cu parul.