| Elena_Covasche_1999 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste statusuri de indiferenta? Funda:*!

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Treci peste, chiar daca te doare... Ce nu te omoara te face mai puternic.

Voi incerca sa ma ridic cat mai sus, doar sa iti arat cat de jos esti tu.

Multi ma vorbiti pe la spate, pentru ca prin fata nu aveti curaj niciodata.

Cand viata ti se pare greau si vrei sa izbucnesti, trei arme trebuie sa ai: sa uiti, sa ierti si sa iubesti.

FUNDA?

1 răspuns:
| SpeșălGirl a răspuns:

Din moment ce cauti statusuri de indiferenta, inseamna ca iti pasa, deci nu esti indiferenta.