| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine sa fac fisa de analiza a produsului cui...va rog mult de tot...big grinwinking

4 răspunsuri:
| ChildishDevil a răspuns:

DENUMIRE PRODUS:cui
UTILIZARE:intrebuintat in constructii(pentru uz general), confectii din lemn;
MATERIAL:metal;
SCHITA:http://www.ductilsteel.ro/images/nails01.gif
PREZENTARE:distribuite in cutii din carton, pe marimi cu o cantitate generala de 5-10 kg;
PRET:3, 5 lei/kg(aproximativ)-depinde de dimenisiuni
DISFUNCTIONALITATI POSIBILE:strambarea in timpul trasportului/fabricarea cu mici imperfectiuni metalice;
(cam asa arata o fisa tehnologica-de analiza a unui produs... sper sa-ti f fost de ajutor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti pe net tot ce-ti trebuie...loser

| BissiBee a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca e deja clar ca pe net a cautat einstein loser daca nu sti sa raspunzi nu te mai da smecher ca te faci de ras oh go on

Răspuns utilizator avertizat