| Andrei123654789 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine sa fac fisa de analiza a unei mese din lemnbig grin.

Răspuns Câştigător
| Anthonys a răspuns:

Prezinti o masa sa inteleg.incepi asa : masa pe care o analizez este din lemn de (tei)...suprafata ei are forma dreptunghiulara de dimensiuni - 60 pe 80 cm, cu 4 picioare inalte de 45 cm. forma picioarelor este liniara.culoare lor nu difera de restul suprafetei care este de culoare maro...etc etc.este data cu lac. este de tip fabrica si nu una lucrata la comanda caci nu prezinta model anume lucrat manual.e o masa simpla etc etc.cred ca te descurci acum

3 răspunsuri:
| Anthonys a răspuns:

In ce consta treaba asta?

| Andrei123654789 explică (pentru Anthonys):

Fisa de analiza a unui obiect din lemn habar nu am cum sa o fac. obiectul din lemn trebuei sa fie o masa

| Culori_Aud_1990 a răspuns:

Denumirea produsului: dulap.
Materiale folosite: s a folosit lemne cu diferite modele, cuie si suruburi.
Alcatuire: blatul si picioarele.
Forma: dreptunghiulara.
Schita: s a folosit creionul de tamplarie sau compasul.
Disfunctionalitati: lemnul este sanatos fara putregai sau insecte, tratat antidaunatori, antifungic, cu produse agrementate.
Pret: Pp = Cp+p (pret = cost de productie+profit)