| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma pote ajuta ce sa folosec pentru buze crapate?

9 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

O banală cremă/unguent de gălbenele sau pe bază de gălbenele face minuni chiar dacă n-are gust ori miros plăcut...

| gigiro a răspuns:

Vitamina A fiole s-au ulei de masline.

| darkeyes a răspuns:

E un strugurel de la Nivea foarte bun pe care il folosesc si eu.Este cu gust de fructe de padure si iti lasa buzele rosii:X:X e foarte buntongue

| gabryel a răspuns:

Incearca un strugurel.

| zuzumic a răspuns:

Strugurel din comert...(balsam de buze )

| Anemona a răspuns:

Balsam de buze de la nivea sau garnnierwinking

| szergiu a răspuns:

Ir de buze

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un strugurel tip Nivea "Hydro Care" care l-ai gasi la orice farmacie ar fi esential. Il recomand pentru ca si eu il folosesc pentru aceeasi problema! happy

| laura2010 a răspuns:

Luciu pentru buze crapate de la avon big grinbig grinbig grin