| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai asculta muzica Corinei Chiriac, a Mirabelei Dauer, sau a celorlalti mari artisti?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Este muzica care am ascultato in tinerete si o ascult si acum, mi se pare normal. Pe vremea luiCeausescu te uitai la televizor 2 ore, apoi dadeai drumul la aparatul de radio si ascultai ...pe Dan Spataru, Corina Chiriac, Margareta Paslaru care cu cantecele lor iti faceau viata mai frumoasa.

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si eu ascult aceasta muzica veche dar totusi atat de frumoasa.

| คиค a răspuns:

Cum adica inapoiatii? Eu am pus aceasta intrebare deoarece eu ii ascult, si vruiam sa vad cate alte persoane ii mai asculta.

| Annitu a răspuns:

Înapoiaţiiwinking

| Cryssy a răspuns:

Mai ascult si eu cateodata unele melodii de-ale marilor artisti. love struck

| betti a răspuns:

Eu si mama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu, sunt inca frumoase, sunt cantarete de marca, de cariera, concerte internationale, o viata in slujba muzicii.