| danutzZa_8776 a întrebat:

Cine merge la liceul militar din jud. Teleorman? Stie cineva cand se fac inscrierile?

3 răspunsuri:
| adee_4040 a răspuns:

Eu nu dau la liceul militar dar oricum am auzit ca e foarte greu sa intri dar ai si multe avantaje trebuie sa susti anumite examene la sport si nu trebuie sa ai doar o conditie bine ci una ff buna trebuie sa mai ai o medie care sa se incadreze am auzit ca mai dai si o proba de logica una pentru sanatate si una ca sa vada daca esti nebun sau nulaughing e greu dar eu iti zic succesbig grin

| Kosmin_5112 a răspuns:

Adee, te contrazic. Nu trebuie sa ai neaparat o conditie fizica, aici nu vorbim despre Academie, aici vorbim despre Liceu. Orice poate intra daca trece probele sportive si scrise... Inscrierile trebuie. sa le faci prin Februarie, mi se pare ca le poti face si acum dar te aglomerezi la sfarsit cu probele sportive, tezele, examenele etc.

| laura24 a răspuns:

Uite id: luana_alexandra2000.st din teleorman si dau anul asta la liceul militar...da`mi add