| Aramyx a întrebat:

Cine-mi explica care-i treaba cu What's up, trebuie sa ai internet ca sa vorbesti sau doar sa ai semnal?

6 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

Buna pentru aplicatie ai nevoie de internet pe tel sau wifi nu conteaza descarci aplicatia si vorbesti gratis cu prietenii care au What.s up instalat si ei la randul lor trebuie sa fie conectati la internet. Poti trimite clipuri muzica poze. Cand il instalezi trebuie sa iti faci un cont direct pe telefon ve.i primi un cod pui codul si gatatongue sper ca te.am ajutat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de o conexiune la net fie el wifi sau 3g

| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie să fi conectat la net.

| doreal a răspuns:

Ok, trebuie sa ai net pe el. Iti descarci aplicatia si bagi numarul de telefon (nu te costa nimic), de acolo e gratis un an, dupa te va costa ceva dar poti sa il dezinstalezi si sa il descarci din nou.

| Carmen100 a răspuns:

What's up-ul e ca un fel de Facebook pe mobil. Trebuie sa ai si internet si semnal happy

| akaMarian a răspuns:

Din cate stiu eu ai nevoie de o conexiune la internet.