| Cristi1241 a întrebat:

Cine poate face o piesa rap de iubire? pentru iubita,

5 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Nu crezi ca ar fi cam suparata iubita daca ar stii ca nu le-ai facut tu, ci altcineva?

| Cristi1241 explică (pentru Deaad):

Ar fi desigur, am facut niste versuri dar nu-s asa ok si mna...am zis sa-ncerc

| Pupix2002 a răspuns:

Îți dau decât un refren ca mai mult nu stiu... Te-am iubit te iubesc esc si te voi iubi mereu asta îmi spune inima asta îmi recita gândul meu și orice ar fi n-am să simt niciodată ce-am simțit cu tine n-am să simt cu nici o fata

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Pupix2002):

Mda, sunt foarte originale. Cat timp ti-a luat sa le faci? Pardon, sa le scrii, ca erau facute?

On-topic: Ca sa faci o melodie, cam ai nevoie de niste detalii care nu pot fi citite in stele.

| Cristi1241 explică (pentru FaraNume1245):

Pot da si detalii, ne-am inceput relatia pe 21noiembrie, numele ei Cristina, al meu il gasti in numele de mai sus, luna asta facem un an