| MonicaOtaku69 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cum pot returna hainele de la imvu? Adica daca am cumparat o bluza bum pot sa o returnez si sa imi dea banii inapoi?

Răspuns Câştigător
| Victor a răspuns:

Doar daca incerci sa "vorbesti" cu developerul (cel/cea are a facut acea "bluza'). Posibil sa-ti returneze creditul DOAR daca ai cumparat cu credite reale.Transfer de credite se poate face numai cu credite reale (deci $$). In general nu se returneaza. Dar incearca...Recomand sa faci "cumparaturile" de pe pagina developerilor, unde poti sa si vezi pagina de prezentare.
http://avatars.imvu.com/Vicktor02
Deci: FUNTITA Plz.