| denyyy_2732 a întrebat:

Cine poate sa imi spuna sau sa imi trimita un program cu care pot sa realizez un videoclip, care sa aiba pe fundal o melodie, aleasa de mine, si sa fie format din mai multe fotografii care se deruleaza unu dupa alta ( eu incarc poze) si daca se poate, filmuletul pe care il realizez eu, sa pot sa ii atasez, la inceput o parte video... Nu vreau programe profesionale... simple, sa le pot si foloso usor.
FUNDITA! Promit!

3 răspunsuri:
| Syaaa a răspuns:

Windows Movie Maker :X foartee util si usor de folosit :) Link de download:
http://download.chip.eu/......63661.html

Mie mi se pare perfect:x, Incearca-l! nu ai nimic de pierdut>:D

Răspuns utilizator avertizat
| voicuadelina a răspuns:

Buna! Eu am windows Xp professional... si am gasit in capculator un program video maker. E simplu. daca ai acelasi windows ca mine il poti gasi usor fara sa mai descarci ca sa-ti intre virusi in calculator! E foarte simplu: intri in start la toate programele si vei gasi acest program video maker. sper ca te-am ajutat!