| Paine2222 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute? As vrea sa scriu o melodie rap despre scoala 195 (sa nu contina cuvinte obscene si sa aiba legatura cu elevii care invata). Cine imi poate spune niste versuri(creeate de voi-pe moment) ca as vrea sa le combin sa vad ce imi iese. Si as dori sa exrome bucurie si mandrie, la fel ca Adrian Tutu.

1 răspuns:
| SecretAgentLyla a răspuns:

Invat la scoala asta si stiu o melodie pe care ar fi cool :
http://www.youtube.com/watch?v=L0k6nNP7dpQ
M-am tot gandit ce reprezinta defat elevii din scoala asta pentru mascot aceea de ziua scolii, si am gasit ceva "diferit" este cuvantul de baza, elevii sunt f.f.f. dif., prof. unii sunt buni altii mai putin, etc.Ar trebuii sa fie ceva gen "Manifest".Cva care sa include cumva si acele fete "populare" sau 8C etc. intr-un mod ironic dar nederanjant.Iar daca ai nevoie de ajutor la video cred ca ar fi ceva cu caricaturi misto ale "marilor" vedete din scoala.(bineinteles nederanjante si cu acordul acelor pers.) si la sfarsit sa fie ceva gen "Astia suntem noi, suntem a scolii trupa de razboi " si ceva cu mandrie (totul spuse pe mod rap)Daca ai nevoie de ajutor mail la airplane4496@yahoo.com si te ajut.De la ce clasa esti?