| JackieSue a întrebat:

Cine poate sa-mi dea o idee de un ~Screen Name~(Nume de hi5, site etc.)? Chiar nu am idei si nu am o impresie foarte buna despre scrisul Numelui in dreptul hi5-ului/site-ului. big grin

6 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Incearca si tu numele unui personaj de film/serial care te-a facut sa razi sau te-a impresionat cel mai tare... happy

xoxooo, mary peace sign

| dulshe a răspuns:

Printesa tuturor, jucaria nimanui
mie chiar imi placebig grin

| valsulnorilor a răspuns:

Poti alege ceva ce trebuie sa te reprezinte in primul rand.
tu te cunosti cel mai bine.
Daca esti funny alegi ceva, daca esti roker alegi alceva, poti posta o imagine care sa te reprezinte. Tu esti cea care trebuie sa decizi in acveasta privinta deoarece te cunosti cel mai bine.

| elsa_9749 a răspuns:

Glamour girl. mie asta imi placebig grin

| Georgy_6437 a răspuns:

Rebek sau un simplu R...sau poti sa adaugi ceva semne... :X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nume cu simboluri pentru hi5