| blueeyes99 a întrebat:

Cine poate sa-mi zica si mie daca se fac angajari la SAntierul Naval, din Galatisad

2 răspunsuri:
| Mihaela_Bradeanu_1995 a răspuns:

Buna du-te si incearca

| ΓωλδενΒλλαδΚλλαωωδηηώψξ a răspuns:

Da bine înţeles,se face şantiere,în oraşul Galaţi,deoarece,e un oraş,în mediu,adică,e oleacă mai mare,şi sunt foarte multe locuri de muncă,este comform legi,să nu se facă,şantiere,se fac şantiere gratis,pentru că atrag mulţi oameni, care n-au de muncă.aşa şi dvs, dacă, nu aveţi de muncă, vă informaţi la a.j.o.f.m.galaţi,şi ei vă dau nr.de telefon,în faţa dvs,sau v-il scrie pe hârtie,sau poate să vă ajute, prin apel, direct, că ei poate să vă deie telefonul, şi să vorbiţi cu ei direct