| BeInnocent a întrebat:

Cine s-a uitat azi la Romania danseaza? Nu vreau sa va intreb de melodii,dar voi ce credeti despre Mihai Bendeac la faza cu dansatoarea Deliei, care a fost fosta sa iubita? mie mi s-a parut foarte emotionat si afectat intr-un fel. Voua? oare mai tine la ea?laughing

2 răspunsuri:
| alissu a răspuns:

La fel! La asta m-am gandit si eu, se vedea ca a tinut la ea si parca parca nu a trecut peste. Tipa si-a ales si melodie mai...depresiva putin laughing

| 1aprilie a răspuns:

Inca mai tine la ea a si spus ca nu a jurizat subiectiv