| Sportacus123 a întrebat:

Oare ce mai face Mihai Bendeac?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

La cate reclame face in ultimul timp (el care zicea acum cativa ani ca nu o sa faca niciodata), financiar o duce foarte bine. Si daca nu mai apare la tv, sa stiti ca are spectacole la teatru de unde incaseaza un salariu foarte bun. Si locuieste pe bulevardul unirii, daca vrei sa vezi cu ochii tai ce mai face. Am si adresa exacta dar ar fi urat sa o spun eu aici (desi mama lui a facut-o publica cand a inaintat o cerere la primarie, document care a ajuns pe net).
Aa si scrie o carte in care a zis ca o sa explice motivul pentru care nu mai apare la tv

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Face bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Joaca teatru

| Simpatic a răspuns:

Umbla cu barbati prin Centrul vechi happy
glumesc

chiar ma intrebam azi ce o mai fi facand ma oare mihai bendeac? iarasi glumesc

| NataLee a răspuns:

Mi se pare că s-a mutat la pro tb

| hipotronic a răspuns:

Postează mereu la story pe Instagram, dă-i un follow si vei.vedea ce mai face