| Girl22 a întrebat:

Cine Stie Cand Va Veni Hannah Montana in Romania ( Petrosani!?

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Hannah nontanah nu mai e...miley a jurat ca nu o mai joaca pe hannah. a ars peruca de hannah intr-un videoclip.sorry,dar asta e adevarul.plus ca daca ar fi venit, ar fi venit in Bucuresti

| DakotaRoyse a răspuns:

În România, nu ştiu. Petroşani, cred că niciodată laughing.

| ZoZoHeart a răspuns:

Never rolling on the floor

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Pai hannah montana nu exista...imi pare rau sa dezamagesc atatea persoane. dar este doar un personaj...si app in Europa -poate in Romania-putin probabil iar in Petrosani -niciodata asa ca ia-ti gandul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau dar Hannah Montana nu cred ca ar veni in Romania.Cred ca exista Hannah Montana pentru ce ar crea o vedeta asa de dragul de a crea.Asa ca sper sa se intample acest miracol de a veni Hannah Montana la noi in tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni la deschiderea stadionului lia mANOLIU

| Deiza a răspuns:

S-ar putea sa vina cand se deschide stadionul ``Lia Manoliu``.