| Chrissy92 a întrebat:

Cine stie cateva intrebari capcana? gen "cati pitici avea cenusereasa?" dau funda

5 răspunsuri:
| Miki280 a răspuns:

Un om coboara cu liftul. Atunci cand coboara sunt 18 etaje. Dar cand urca doar 15. De ce?

O camera goala, un om spanzurat de lustra, pe jos un strat de apa. Cum s-a spanzurat?

| Chrissy92 explică (pentru Miki280):

Si care e raspunsul?big grin

| Miki280 a răspuns (pentru Chrissy92):

E prea scund ca sa ajunga la butonul pentru 18, si o ia pe scari.

S-a urcat pe gheata iar dupa s-a topit.

| kristinne a răspuns:

Cine dimineata merge in 4 picioare, la amiaza in 2 iar seara in 3?

| kristinne a răspuns:

Cine dimineata merge in 4 picioare, la amiaza in 2 iar seara in 3?(omul)