| DELFINI a întrebat:

Cine stie ce inseamna POHUI?

Răspuns Câştigător
| dallasaf a răspuns:

Eu stiu.Se spune ca ar fi abrevierea de la patologie.obstructiv.huliganica.uniform.instructiva.P.O.H.U.I. sper ca te-am ajutat :* pupici, FUNDA?

7 răspunsuri:
| ColorfullColors a răspuns:

POHUI e o injuratura din rusa, si e ca si "ma doare in..."

| CrissuCristina a răspuns:

In melodia Innei, POHUI insemna DOR. Sau " Patologia Obstructiv Huliganica Uniform Iradiata " ( P.O.H.U.I )

| pietrean a răspuns:

Pohui sau puhoi?

| 0x11111051 a răspuns:

Cei care cu raspunsul "patologia obstructiv huliganica uniform radiata" --- voi macar asta intelegi ce inseamna?

Pohui - Похуй - Stare de indiferenta totala. (trad) Ma doare in pul@!

| Martina5 a răspuns:

P.O.H.U.I inseamna patologia obstructiv huliganica uniform radiata

| KatlynKim a răspuns:

Patologia obstructiv huliganica uniform iradiata laughing Asa scrie la inceputul melodiei.

| MrAlecsander a răspuns:

Po Hui vine din rusa....shi inseamna ca mii indiferent