| Toma_Andreea_1999 a întrebat:

Cine stie cele mai multe nume de fete japoneze? va rog imi trebuie urgent.

5 răspunsuri:
| justlovee a răspuns:

AI,AIKO,AIMI,AINA,ASUKA, CHIYO,CHOU,ETSUKO,Etsu,HANA,Sharu,IZUMI,KANON,Ayumi, yuuki, sakura, ayame, kagome, kagura, kykyo, hanabi, sayuri, kimiko, sora, mayumi, ai, aiko, kanon, nanami, izumi, chiyo, ayaka, megumi, rin, fumiko,Sunet,NANAMI,REI,SAYURI,TSUBAKI,YUZUKI,Amaya,Ami,Keiko, Midori,Rini, Sakura, Suki, Usaghi, Yumi
Sper ca te-am ajutathappy

| MrAlex a răspuns:

Eu stiu multe:
Aimi, Ai, Ayano, Haruka, Kaori, Keiko, Hanami, Kumiko, Mai, Misaki, Rin, Sakura, Yuzuki, Sayuri, Mayumi, Hana, Izumi, Ayame, Ayumi, Akira, Saori, Mika, Rei