| CookieDiamond a întrebat:

Cine stie nume japoneze (de fete)? Mai ales din anime.

Răspuns Câştigător
19 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Inoue, Risa, Nana, Sakura, Kagome, Sango, Misa, Nodame, Ran...

| Eyleen a răspuns:

Usagi, Ichigo, Saga, Himeno.

| Iasmiine a răspuns:

Aimi, Ai, Ayano, Haruka, Kaori, Keiko, Hanami, Kumiko, Mai, Misaki, Rin, Sakura, Yuzuki, Sayuri, Mayumi, Hana, Izumi, Ayame, Ayumi, Akira, Saori, Mika, Sayuri, Rei, Asuka, Yuzuki, Izumi etc.

| Daisy_5316 a răspuns:

Ai
Akane
Ami
Aoi
Asuka
Aya
Ayaka
Ayano
Chihiro
Chinatsu
Haruka
Hina
Kaeda
Kana
Kotone
Mai
Manami
Mayu
Miho
Miki
Misaki Miu
Miyu
Mizuki
Moe
Momoko
Nana
Nanako
Nanami
Natsuki
Natsumi
Reina
Riko
Rin
Rina
Saika
Saki
Sakura
Shiori
Yui
Yuuka

Aceste nume japoneze au fost cele mai populare intre anii 1994–2003

| Akira a răspuns:

Yuki
Risa
Hikari
Misa
Hina
Yoko
Sora
Sakura
Aiko
Izumi
Thoru
Megumi
Myu
Hino
Saya
Karin
Suzuka

| Nikk96 a răspuns:

Taira, Fujiwara, Minamoto, Aimi, Ai, Ayano, Haruka, Kaori, Keiko, Hanami, Kumiko, Mai, Misaki, Rin, Sakura, Yuzuki, Sayuri, Mayumi, Hana, Izumi, Ayame, Ayumi, Akira

Răspuns utilizator avertizat
| MyruX_1125 a răspuns:

Kira

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saky Sotubi; Mrysi Polincios; Asuka; Kaiory; Stefyosy

| Maruzor a răspuns:

Yoko, Sakura, Saori, Oichi, Meiji, Suzumiya, Misaka, Rei Ayanami, Ino, Hinata, Temari, Ami, Mizuno, Rei, Makoto, Jeidaito, Usagi, Naoki happy si cam atat

| Krissu66 a răspuns:

Kyko,amy,ino,sakura.shina,hyuna,suky, kunny,ruko,anko,kelsidinuo,zuzy,aruko,naruko,tenten,temary,yuky,nana,tisa,rissa,mitska, utsko, tshunade, hikaeru, kushina, susukya......etc...

| Sima_Andreea_2000 a răspuns (pentru Krissu66):

Mai multe nume happy tongue

| Sima_Andreea_2000 a răspuns (pentru Krissu66):

Mai multe nume happy

| Ank_1490 a răspuns:

Maka, Kim, Anko, Saya, Kara, Sayaka, Yui, Momo, Aoi, Kaya, Hanabi, Neko, Mami, Haruna, Tomoni, Nanao, Masaki, Ako, Hiori, Hana...

| Green_5256 a răspuns:

Akira
Tsubaki
Tsubasa
Kiri
Karin
Sakura
Tenten
Hinata
Temari
Kagome
Kikyou
Sango
Ai
Aoi
Amu
Hitomi
Aiko
Kaori
Kanna
Hinamori
Asuka
Arisa
Chizuru
Chisame
Ayumu
Ayumi
Etsuko
Hikari
Midori
Misaki
Nana
Natsuko
Rin
Riko
Yuuki
Yuki
Kyoko
Yume
Yumeno
Mei
Megumi
Suzuna
Keiko
Chiyo
Izumi
Kagura
Sora
Nagisa
Kaede
Tomoe
Hana
Shiori
Misao
Naoko
Sorano
Sumi
Suki
Kurumi
Sawako
Yumi
Yumiko
Yuri
Shana
Euphemia
Ichigo
Kasumi
Chihiro
Rika

Şi încă multe altele... Mă dor degetele de la atâta tastat ^^'. Dacă vrei, îţi pot spune din ce anime-uri/manga-uri sunt numele (mai ştiu încă pe-atât, dar cred că sunt suficiente, nu?).

Sper că te-am ajutat!

| Sima_Andreea_2000 a răspuns (pentru Green_5256):

Mai am nevoie de nume

| Apetrei_Gaby_1976 a răspuns:

Kakashi
Minato
Ino
Akamaru
Natsu
Rioto
Tenzin