| KiSS_4146 a întrebat:

Cine stie cele mai noi melodii pop happy puteti sa imi spuneti ca nu mai am idei ce sa mai ascult thinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10. Shwayze – Corona and lime
9. Savage ft Soulja boy – Swing
8. New Kids on the Block – Summertime
7. Katy Perry – I Kissed a Girl
6. Rihanna – Rehab
5. Lil Wayne ft Static Major – Lollipop
4. Ray J & Yung Berg – Sexy Can I
3. Britney Spears – Womanizer
2. Christina Aguilera – Keeps gettin’ Better
1. Pussycat Dolls – When I Grow Up

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu stiu daca e pop da ma rog... Selena Gomez-Naturally

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu stiu daca e pop da ma rog... Selena Gomez-Naturally

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna=hard, rihanna=rude boy, britney spears=everytime, pink=i`m not here for your entertainment, puya=VIP, lady gaga=beautiful, dirty, reach...si altele.mai st... dar mi`e ln s mai skri.in fn.
. ask si uh past
hea sunt thari, adica mie una imi plak.tzi l rekomand si tie. pup:*:*)))hee hee)