| StanculescuMaria99 a întrebat:

Cine stie cine dubleaza vocea Isabellei din Phineas si Ferb in romana? (puteti sa si cautati etc.)

Răspuns Câştigător
| Klaoody15 a răspuns:

Dublajul este realizat de AGER Press. Vocea Isabellei este Andreea Prosi happy

| StanculescuMaria99 explică (pentru Klaoody15):

Pe buneee? Unde ai gasit? Trimite-mi linkul si daca e adevarat iti dau funda!

| Klaoody15 a răspuns (pentru StanculescuMaria99):

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Lista_personajelor_din_Phineas_%C8%99i_Ferb

te uiti mai jos la "Informații despre personaje" si o cauti pe Isabella. :)